0216 422 72 72

BAKIM ve DOLUM HİZMETLERİ

Firmamız dolum işlemlerini en son teknoloji ile dijital terazilerde ve otomatik toz dolum makinalarında sağlamaktadır. Her bir yangın söndürme cihazı için ayrı testler yapılmaktadır.

BAKIM VE KONTROLLER

Galata Yangın olarak dolum ve satışları yapılmış olan cihazlarımızın garanti süreleri boyunca her yıl kontrolleri sağlanmaktadır. Bu kontrollerde manometrelerin durumlarına,herhangi bir deformasyon veya eğilmenin olup olmadığına mühürlerin durumuna ve garanti sürelerine bakılmaktadır. Yangın Söndürme Cihazlarınızın dolumları firmamız tarafından yapıldıktan sonra ilk günkü gibi yeni görünümlü, ilk günkü gibi sağlam olarak sizlere teslim edilmektedir.

ÖNEMLİDİR: İstanbul dışı dolumlarınızın teslimatının hangi illere ücretsiz olarak yapıldığını öğrenmek için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz.

DİKKAT: Firmamızın adı kullanılarak size gelen kişilere itibar etmeyiniz. Cihazlarınızın dolumunu veya bakımını yapmak isteyen kişilere mutlaka kimliklerini ve yaka kartlarını sorunuz! Galata Yangın, yangın söndürme cihazları olarak dolumu ya da bakımı yapılacak cihaz sahiplerine gitmeden önce mutlaka haber vermekteyiz. Firmamızda pazarlama yapılmamaktadır. Yılların deneyimi olarak referanslar ile çalışmaktayız. Şüpheli bir durum anında mutlaka 0216 341 46 12 numaralı hattımızdan bizimle irtibata geçiniz!