0216 422 72 72

HAKKIMIZDA

Uzman Kadromuz ve yılların tecrübesi ile Tüm ürünlerimiz TSE Standartlarına Uygun Olup istanbul Sanayi İl Müdürlüğü Yetki belgesi 34-1180 olup siz Değerli Müşterilerimize hizmet vermekteyiz Galata Yangın ve Güvenlik Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti.

Dünyada oldugu gibi ülkemizde de değişen ve gelişen teknolojiye bağli olarak artan yangın sayısı, yangın güvenlik eleman ve sistemlerinin, özellikle de yangın söndürme cihazlarının önemini bir kez daha arttırmıştır. Kurulduğu günden bu yana sektöre sundugu itinalı hizmet anlayişi ile fark yaratan GalataYangın Söndürme Cihazları, satışını ve bakımını yaptıgı söndürme cihazlarıyla yangın sektöründe kalite ve güven denildiğinde ilk akla gelen firma olmuştur.

MİSYONUMUZ

Sağlıklı iletişim kurabilen, sorumluluk alabilen güvenli, üretken ve yaratıcı gelişmelere açık, kendisi ve toplumla barışık, teknolojik gelişmeleri takip eden ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmak ve karlılık ile sürekli büyüyerek paylaşılacak değer yaratmaktır.

VİZYONUMUZ

• Tüm ürün ve hizmetlerini güvenli, kaliteli sunarak önder kurum olmaktır.
• Gelecegi ve degisimi bütünlestirerek gelecegi elinde tutan çagdas bir sirket
• Teknolojik destekli ve modern laboratuvarlarda yapilan imalatlar
• Amacimiz seçkin kadromuz ile yangin güvenlik sektöründe bizden talep edilen ürünleri dünya kalite standartlarinda üretmektir.